index
DOMŮ
 
 
     
 
 
nákupní košík
Koš

0.00 Kč
Příslušenství k ATV - Bombardier-CAN AM
Pásy APACHE  Cena:    Kč
Pásy APACHE™

Kdo jiný by dokázal rozpoutat revoluci ve využití čtyřkolek na sněhu než společnost, která prakticky vytvořila zimu? Při vytváření nového systému sněžných pásů APACHE™ jsme vycházeli z mnohaletých zkušeností se sněžnými skútry. Výsledkem je jeden z nejlehčích pásových systému na trhu, postavený na nezávislém předním a zadním zavěšení pásů pro co nejlepší řízení, tah a celkové ovládání v jakémkoli terénu. Takže se rozlučte se zimním spánkem svých čtyřkolek, a naopak se těšte na nové způsoby jejich využití v jakémkoli ročním období!

Pásy APACHE™Konečně čtyřkolka, která jezdí jako sněžný skútr…Vyjezdětě cestu pro každého…
BRP APACHE ATV TRACK KIT obsahuje veškeré technické vymoženosti, navržené výrobci nejlepších sněžných skútrů na světě (Ski-Doo a Lynx), které do světa čtyřkolek přináší dosud nepoznané možnosti.

Díky průkopnickému řešení bodu rotace je řízení minimálně namáhavé a jízda na sněhu maximálně hladká. Kombinace lisovaného plastového hnacího řetězového kola, rozměrných 10-palcových rohových opěrných kol (nejširších na trhu), 5,66-palcových mezikol, obloukového spodního rámu a nerezavějících hliníkových spon rámu umožňuje dobrou absorbci nerovností terénu a zároveň menší odpor valivého tření spolu s větším výkonem v hlubokém sněhu, bez náznaku únavy nebo možnosti uvíznutí.

Zvýšený přední úhel nájezdu oproti jíným značkám je zárukou vynikajícího překonávání překážek. Manipulace je o poznání snazší, jízda hladší a rám netrpí nárazy.

Pásy APACHE™ Zatímco přední obloukově tvarovaný profil pásů a závitový vzor minimalizují vibrace a usnadňují řízení, zadní profil pásu udržuje stroj v kontaktu se sněhem pro co nejlepší trakci a vyšší výkon při stoupání. Díky širší stopě zůstává pás v kontaktu s povrchem, aniž by plaval ve stopě, zapadal či váznul - více funčnosti, méně námahy.

Jako první na trhu je tento pás vybaven omezovačem řízení, který omezuje poloměr zatáčení v úhlu 18 stupňů a redukuje zbytečné zatížení řídícího systému a CV kloubů. Prodlužuje životnost součástek řídícího systému.
Lze instalovat na všechna ATV (nejen Can-Am, ale také Yamaha, Kawasaki, Suzuki, Honda, Polaris).

« zpět Množství