index
DOMŮ
 
 
     
 
 
nákupní košík
Koš

0.00 Kč
Čtyřkolky Can-Am Bombardier
CAN-AM Renegade 800R X-xc  Cena:    Kč
Čtyřtaktní motor Rotax o obsahu 800 ccm, nejvýkonnější ve své kategorii, vám zaručí snový výkon, zatímco unikátní technologie EFI se postará o snadné startování bez dušení a automatické přizpůsobení změnám nadmořské výšky.  Naprostou novinkou na trhu je přelomový posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti a duálním režimem, který snižuje namáhavost řízení a činí čtyřkolku ovladatelnější. Svou dobu předběhlo i senzační, sportovně laděné přední zavěšení typu RS v podobě zdvojených A-ramen s vylepšeným pohybový koeficientem, dodávající kolům lepší tažnou sílu a šetřící tlumiče, které je zárukou vyšší kvality jízdy v drsném terénu, přesnější kontroly řízení a celkově lepšího výkonu. Nezávislé zadní zavěšení TTI typu RS se skvělými tlumiči HPG zajišťuje snadnou absorpci nárazů a eliminuje opotřebení pneumatik. Důkazem pokrokové technologie je i ultralehký rám SST s nízko posazeným těžištěm, díky němuž se budete doslova vznášet nad kládami, kameny a všemi ostatními překážkami, nebo progresivní, automaticky uzamykatelný diferenciál Visco-Lok QE 4WD, nejchytřejší systém pohonu všech čtyř kol (4WD) na trhu, díky rychlostnímu čidlu reaguje na rozdíl mezi rychlostmi obou předních kol a umožňuje postupné zapojování a vysoký točivý moment – jízda tak bude neuvěřitelně hladká a zatáčení ještě snazší.

  A protože BRP nikdy neusíná na vavřínech, přinášíme vám i tuto sezónu něco nového. Brzdový systém, inspirovaný závodními stroji, je nyní ovládám oddělenými páčkami předních a zadních brzd, což činí ovládání přesnější a jízdu agresivnější, a přitom bezpečnější. Aerodynamicky tvarovaná řídítka s vroubkovaným povrchem činí jízdu také mnohem pohodlnější. Nová technologie umožňuje rychlejší zapojení systému Visco-Lok, který teď rychleji reaguje v kluzkém terénu.Skvěle osvětlená palubní deska s vylepšeným multifunkčním digitálním displejem vám zajistí přehledné a srozumitelné informace o motoru, stavu paliva, světlech i případných obtížích. Nad bezpečností zaparkované čtyřkolky bdí digitálně kódovaný bezpečnostní systém DESS, první standardizované zařízení proti krádeži na trhu.Agresivní novátorský design s mohutnou, a přitom velmi lehkou karoserií, zaručeně nažene strach každému soupeři. Senzační vzhled doplňují čtyři 60-wattová parabolická paprsková světla a hliníková kola s litou střední částí, či kola Holeshot ATR o nízké hmotnosti s optimalizovaným bočním záběrem a cross-country vzorem, zajišťující skvělou trakci a lepší boční záběr v zatáčkách, aniž by se zouvaly z ráfků. Přední nárazník je uzpůsoben k instalaci navijáku a poskytuje stroji dodatečnou ochranu. A protože Renegade není jen atraktivní, ale i praktický, máte k dispozici i ukládací prostor, skýtající dostatek suchého místa pro nářadí a ostatní vybavení.

    A tím to ani zdaleka nekončí – výhodný „X“ balíček nabízí další fantastické vybavení montované přímo v továrně a za výhodnější cenu. To vše ale nic neznamená – dokud to nevyzkoušíte na vlastní kůži...

 

 

         „X xc“ = Extra balíček:

 

V roce 2010 přicházíme s novým cross-country balíčkem, inspirovaným závodními ATV.,

· Posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti a duálním režimem

· Přední rychlejší diferenciál Visco-Lok QE 4x4

· Nové 650-wattové magneto

· Černá hliníková kola s výztuženými prstenci - Full Beadlock

· Zesílené přední tlumiče KYB HPG se seřizovačem komprese při vysoké a nízké rychlosti

· Zadní zavěšení KYB HPG se skrytým zásobníkem a seřizovačem komprese při vysoké a nízké rychlosti

· Hliníkový kryt podvozku

· přední stabilizační tyč 

· 4x 60-wattové světlomety

· Ochranné kryty rukou

· Hliníková sportovní řídítka

· Agresivní radiální pneu ITP Holeshot ATR

· Extra grafika

· Extra potah sedadla

« zpět Množství