index
DOMŮ
 
 
     
 
 
nákupní košík
Koš

0.00 Kč
Čtyřkolky Can-Am Bombardier
CAN-AM OUTLANDER 800R MAX XT-P  Cena:    Kč
  Debutem je pokrokový posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti a duálním režimem, který snižuje namáhavost řízení a činí čtyřkolku ovladatelnější. Jako vždy můžete těšit na další úžasnou výbavu: vynikající systém předního zavěšení s nově upravenou geometrií v podobě dvojitých A-ramen a nezávislého zadního zavěšení TTI s masivními vlečnými rameny, které zajišťuje snadnou absorpci nárazů a eliminuje opotřebení pneumatik, automatická převodovka s variátorem a možností předřadit rychlost vpřed pro běžnou jízdu, redukci pro tah a náročný terén, neutrál, zpátečku a parking, nebo nejchytřejší systém pohonu všech čtyř kol (4WD) na trhu Visco-Lok, umožňující postupné zapojování a vysoký točivý moment, s jehož pomocí se dostanete z jakýchkoli potíží na cestě. Uvidíte, že ultralehký, a přitom pevný rám SST s nízko posazeným těžištěm je řešen tak skvěle, že se doslova vznáší nad kládami, kameny a všemi ostatními překážkami.   

   26-palcové radiální pneumatiky Badlands, dodávající stroji skvělou trakci, vnitřní brzdové kotouče, které se  postarají o fantastickou centralizaci hmotnosti pro lepší ovládání, neochabující sílu při brzdění a lepší ochranu před bahnem, štěrkem a odskakujícími kaménky, to vše je zárukou plynulého řízení a výborné akcelerace.  

   Tento model s prodlouženým rozvorem kol je upraven speciálně pro jízdu ve dvou. Plně integrované zvýšené sedadlo spolujezdce (2-up) je mírně zvýšeno, což pasažérovi umožňuje skvělý výhled. Ergonomická opěrka zad, madla pro držení a stupačky činí jízdu také velmi pohodlnou a bezpečnou. Unikátní systém CRS lze sedadlo spolujezdce během několika sekund velmi snadno demontovat a na zadní nosič instalovat objemnou korbu. Modifikovaný podvozek s umístěním řidiče a spolujezdce v přední části zadní nápravy, takže pozice jezdců je skvěle vyvážená a stabilní i v nejdrsnějším terénu. Nad bezpečností zaparkované čtyřkolky bdí digitálně kódovaný bezpečnostní systém DESS, první standardizované zařízení proti krádeži na trhu. Praktické přední a zadní ocelové zahrádky (kapacita 45 kg vepředu, 90 kg vzadu) s pevnou konstrukcí a velkou úložnou kapacitou vám zase přijdou vhod při převážení nákladu.   

    A aby toho nebylo málo, máme pro vás i pár novinek: skvěle osvětlená palubní deska s vylepšeným multifunkčním digitálním displejem vám zajistí přehledné a srozumitelné informace o motoru, stavu paliva, světlech i případných obtížích. Nová kalibrace stroje se zase postará o rychlejší zapojení diferenciálu Visco-Lok a rychlejší reakci stroje v kluzkém terénu. BRP se vyřádila i v designu: Outlanderu to teď s agresivní maskou, zbrusu novými litými hliníkovými koly, ocelovými ráfky, zadním světlem či aerodynamicky tvarovanými řídítky s vroubkovaným povrchem sluší ještě víc než kdykoli předtím. Tahle nadupaná mašina už čeká jen na to, až ji pustíte ze řetězu!  Barva: Černá se žlutými bočními panely

 

    XT-P = Nejoslnivější rozšířená výbava na trhu

· Posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti a duálním režimem

 · Přední diferenciál Visco-Lok QE 4x4 s rychlejším zapojením

· Nové 650-wattové magneto

· BRP XL 3000 naviják od firmy Warn s ovladačem navíjení, kladkovou průvlačnicí a přihrádkou na ovladač pod   předním krytem

· Speciální barevné plasty se žlutými bočními panely

· Plastové rozšíření blatníků

· Speciální XT-P černá litá hliníková kola & agresivní radiální pneu Carlisle ACT

· Pevnostěnný přední a zadní nárazník s novým designem

· Ochranné kryty rukou

 

« zpět Množství