index
DOMŮ
 
 
     
 
 
nákupní košík
Koš

0.00 Kč
Čtyřkolky Can-Am Bombardier
CAN-AM OUTLANDER 500 XT  Cena:    Kč

Jednoválcový, kapalinou chlazený motor Rotax s obsahem 500 ccm se díky technologii H.O. (High Output) vyznačuje vynikajícím výkonem a vytrvalostí, činící jej nejsilnějším motorem v této třídě. Technologie přímého vstřikování paliva EFI navíc umožňuje snadné startování bez dušení a automatické přizpůsobení změnám nadmořské výšky. Horkou novinkou je pokrokový posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti a duálním režimem, který snižuje namáhavost řízení a činí čtyřkolku ovladatelnější.

 
  Pozadu nezaostává ani v technologii – má vynikající systém ultralehkého předního zavěšení MacPherson, zajišťujícím hladkou a pohodlnou jízdu, a nezávislého zadního zavěšení TTI s masivními vlečnými rameny, které je zárukou snadné absorpce nárazů a eliminace opotřebení pneumatik, automatickou převodovku s variátorem a možností předřadit rychlost vpřed pro běžnou jízdu, redukci pro tah a náročný terén, neutrál, zpátečku a parking, a v neposlední řadě nejchytřejší systém pohonu všech čtyř kol (4WD) na trhu Visco-Lok, umožňující postupné zapojování a vysoký točivý moment, s jehož pomocí se dostanete z jakýchkoli potíží na cestě.

    Revoluční technologie odolného a neskutečně lehkého ochranného rámu SST s nízko posazeným těžištěm, 25-palcové radiální pneumatiky Othsu H-track, dodávající stroji skvělou trakci, nová litá hliníková kola pro nižší neodpruženou hmotnost a snazší ovládání, vnitřní brzdové kotouče, které se postarají o fantastickou centralizaci hmotnosti, neochabující sílu při brzdění a lepší ochranu před bahnem, štěrkem a odskakujícími kaménky, to vše je zárukou plynulého řízení a výborné akcelerace. Téměř za jakýchkoli podmínek se můžete spolehnout na perfektní citlivost a ovladatelnost stroje.Nad bezpečností zaparkované čtyřkolky bdí digitálně kódovaný bezpečnostní systém DESS, první standardizované zařízení proti krádeži na trhu.

   BRP se vyřádila i v designu: Outlander je s novou agresivní maskou pro lepší proudění vzduchu do chladiče, elegantně tvarovaným zadním světlem, ocelovými ráfky či aerodynamickými řídítky s vroubkovaným povrchem vždy středem pozornosti.   A jestli vám ani tohle nestačí, přidejte navrch ještě praktické přední a zadní ocelové zahrádky (kapacita 45 kg vepředu, 90 kg vzadu) s pevnou konstrukcí a velkou úložnou kapacitou a spoustu dalšího skvělého vybavení. Mějte v terénu poslední slovo a ukažte soupeřům, že Outlander 500 je čtyřkolka, se kterou musí počítat!  

  

 

     XT = Nejlepší rozšířená výbava na trhu

· Posilovač řízení DPS

· Přední diferenciál Visco-Lok QE 4x4

· Nové 650-wattové magneto

· BRP XL 3000 naviják od firmy Warn s ovladačem navíjení, kladkovou průvlačnicí a přihrádkou na ovladač pod předním krytem

· Lité hliníkové ráfky & agresivní radiální pneu Carlisle ACT

· Pevnostěnný přední a zadní nárazník s novým designem

· Ochranné kryty rukou

« zpět Množství