index
DOMŮ
 
 
     
 
 
nákupní košík
Koš

0.00 Kč
Čtyřkolky JOURNEYMAN GLADIATOR SMC AIE CFMOTO - Dětské
SMC Snake 100  Cena:    Kč

I přes její příznivé a kompaktní rozměry na ní nemá ani 190 cm vysoký jezdec problém kam s koleny. SMC u tohoto modelu zdůrazňuje jeho snadnou použitelnost a udržovatelnost. Jeho prodloužený rozvor a rozchod výrazně přispívají k vysoké jízdní stabilitě a pocitu bezpečí. Čtyřkolka obsahuje praktický zadní nosič a další volitelné příslušenství, které usnadní přepravu lehčích nákladů. Nezanedbatelnou výhodou této čtyřkolky je silniční homologace pro dvě osoby. Takže proč chodit na ryby či nákupy pěšky, když vám může pomoci SMC Snake 100?

Přestože je SMC Snake 100 lehká užitková čtyřkolka, je její design navržen v líbivém "sportovním" stylu. Stroj je vybaven plnohodnotnými podlahovými stupačkami pro optimální bezpečnost a ochranu nohou před nečistotami. Sportovní design čtyřkolky je podpořen i použitým dynamickým motorem 100 ccm s odděleným mazáním a velmi příznivou spotřebou. Motor je vybaveným spolehlivým elektrickým a nouzovým mechanickým startérem a automatickou, zcela bezúdržbovou převodovkou. Motor samozřejmě disponuje i snadno řaditelným zpětným chodem. Bezpečnostní prvky použité v konstrukci stroje významně přispívají k ochraně jezdce při nenadálých situacích.


Mezi osvědčené bezpečnostní prvky stroje SMC Snake 100 patří:
Dostatečně robustní ocelová konstrukce stroje
Plné zakrytí všech točivých částí
Velkoplošné podlahové stupačky s ochranou proti prostrčení nohy
Volitelný omezovač přidání plynu
Maximálně zjednodušené ovládání


Čtyřkolka SMC Snake 100 vám jednoduše dokáže, že je spolehlivým, nenáročným a úsporným partnerem pro každodenní nákupy, dojíždění do práce, na kratší výlety a řadu dalších užitečných činností!


Standardní záruka tohoto stroje je v trvání dvou let a vztahuje se na veškeré vady materiálu, nebo výrobní vady. Kvalifikovaný servis, dodávky náhradních dílů a technická podpora na území ČR a SR jsou samozřejmé.


Na tento stroj také poskytujeme zvýšenou tříletou záruku a doživotní záruku na kompletní rám stroje. Zaručujeme Vám, že při běžném použití stroje tento klíčový prvek nikdy neselže a nevyskytne se na něm mechanický defekt způsobený výrobní, nebo montážní vadou. Tato jedinečná a vysoce nadstandardní záruka platí pro prvního majitele stroje, nevztahuje se na spotřební materiál a je nepřenosná.


SMC Snake 100 je homologován pro silniční provoz jako dvoumístný stroj pro řidičské oprávnění skupiny B1 (automobil) a disponuje plnou Evropskou i Českou homologací.


Kapacity:
Benzinová nádrž: 5,6 litru
Délka: 1640 mm
Šířka: 970 mm
Výška: 1040 mm
Maximální rychlost: 65 km/h
Nosnost (jezdec a náklad, v terénu): 60 kg
Systém pohonu:
Převodovka: Automatická CVT - variátor / převody R/N/H (zpětný chod / neutrál / vpřed)
Náhon kol: Řetězem
Přední pneu: 21x7-10
Zadní pneu: 21x10-8
Brzdový systém:
Brzda přední: Kotoučová
Brzda zadní: Kotoučová
Parkovací brzda: Ano
Odpružení:
Přední: Nezávislé odpružení / Dvojitá A-ramena
Zadní: Pevná zadní náprava /Centrální, plynule seřiditelný tlumič
Motor:
Typ motoru: 2-taktní jednoválec
Výkon motoru: 5,8 kW / 7500 ot.
Točivý moment: 8,5 Nm / 4500 ot.
Vrtání x zdvih: 52 mm x 45 mm
Objem motoru: 95,6 cm3
Startování: Elektrickým startérem
Chlazení motoru: Vzduchem s nuceným oběhem
Mazání: Oddělené s olejovým čerpadlem
Karburátor: Mikuni VM16
Zapalování: C.D.C.I. - elektronické
Palivo: Bezolovnatý benzin 95 Oktanů« zpět Množství