index
DOMŮ
 
 
     
 
 
nákupní košík
Koš

0.00 Kč
Příslušenství k ATV - Sněžné pásy
TJD XGEN III TRACK 116   Cena:    Kč
Pásy kanadské firmy TJD pro zlepšení průchodnosti čtyřkolek ve sněhu, blátě a v těžkém terénu obecně. Univerzální konstrukce je vhodná pro většinu strojů s pohonem 4x4 a obsahem větším jak 500ccm. Pásy vynikají samonapínací konstrukcí a lehčím zpřevodováním, díky němuž málo zatěžují ramena a převody čtyřkolky. Montáž je velmi jednoduchá a obvykle nevyžaduje žádné úpravy plastových dílů na čtyřkolce (záleží na typu). Na každý typ čtyřkolky je potřeba specifické montážní příslušenství (je v ceně pásů). Specifikace: Hmotnost pásů: xx kg Určení: Většina 4WD čtyřkolek Šířka pásů: xxx mm Doporučená maximální rychlost: 70 km/h Doporučená provozní rychlost: do 50 km/h Radius zatáčení: Stejný jako u originálních kol (záleží na typu stroje) Nájezdový úhel: 90° Přejezdový úhel: cca 80° Určení: Pro tvrdý povrch, bažiny, bláto, sníh, písek, překážky, skály, atd.

Pásy TJD X-GEN III umožňují jízdu prakticky na každém povrchu. Nezničí je bláto ani písek nebo šotolina, pásy umožňují jízdu po lesních a polních cestách beze sněhu, nepoškodí se při přejíždění kořenů. S pásy TJD můžete vaši čtyřkolku bez problémů používat nejen když je všude plno sněhu, ale i když sníh v nižších polohách už roztál.

Čtyřkolka na pásech vs. sněžný skútr.

Volba je jednoznačná. Sněžný skútr má o hodně vyšší pořizovací náklady než pásy a po většinu roku stojí nepotřebný v garáži kde rezne a zabírá místo. Pásy ze čtyřkolky na jaře vyměníte za kola a vesele jezdíte zase až do další zimy. Čtyřkolka s pásy, zejména je-li vybavena posilovačem, je svěle ovladatelná i v nejhlubším sněhu a průchodnost ve srovnání se skútrem je násobně větší. Plocha 4 pásů čtyřkolky je mnohem větší než jednoho pásu skútru, takže pravděpodobnost zahrabání je nulová. Všechny čtyři pásy jsou poháněné a světlá výška čtyřkolky na pásech je rovněž mnohem větší. Je-li zima chudá na sníh, má skútr smůlu. Na čtyřkolce se můžete směle pustit do terénu bez sněhu a nezapadnete ani v bažině.

« zpět Množství